Język

Sposoby płatności

Płatność za zakupiony towar może zostać dokonana za pobraniem lub on-line e-przelewem lub kartą kredytową. Jeśli z przyczyn technicznych leżących po stronie Klienta płatność on-line nie powiedzie się, Klient otrzyma wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym podjęcie ponownej próby dokonania zapłaty lub zmiany formy płatności na płatność za pobraniem. Klient ma prawo zrezygnować z zamówienia, jeśli płatność on-line się nie powiodła. W tym celu należy przesłać niezwłocznie stosownego e- maila na adres info@skhoop.pl . Jeśli Klient pozostawi zamówienie z zadeklarowaną płatnością on-line bez faktycznego dokonania zapłaty, zostanie ono anulowane po upływie 3 dni od daty złożenia a Klient zostanie poinformowany o tym fakcie wiadomością e-mail.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

  • Płatność przy odbiorze: należność pobiera kurier
  • Przelew Bankowy :płatność z góry
DURIAN s.c.
ul. Olimpijska 16/1
05-082 Latchorzew
NIP 118 207 97 39
nr konta 44 1140 2017 0000 4802 1295 2556 Multibank
  • Płatności obsługiwane przez system płatności PayU.

Płatność za pobraniem

Są Państwo zobowiązani zapłacić kwotę z rachunku w gotówce po otrzymaniu towaru przez danego dostawcę. W przypadku zwrotu towarów, kwota zapłaconej faktury oraz opłaty manipulacyjnej zostanie Państwu zwrócona przelewem na konto. Prosimy więc podać prawidłowe konto bankowe w zamówieniu!

PayU

Płatności to pakiet narzędzi płatniczych oraz instrumentów bankowych do efektywnej obsługi transakcji. Ten sposób płatności pozwala szybko i bezpiecznie regulować należności za zakupy w sklepie internetowym skhoop.pl . Po złożeniu zamówienia w sklepie skhoop.pl nastąpi przekierowanie do serwera (payu.pl).

Bezpieczeństwo: Wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.
Prostota: W ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, możesz przekazać dowolną kwotę na konto sklepu internetowego. Wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb, nie musisz nawet mieć konta w banku. Szybkość: Najszybciej zapłacisz, jeśli wybierzesz jeden z e-przelewów. Przeniesiemy Cię prosto do Twojego banku, gdzie zlecisz wpłatę on-line. Jeśli wybierzesz pozostałe przelewy, przygotujemy dla Ciebie niezbędne dane i pokażemy jak zapłacić.

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem www.payu.pl

Sklep internetowy Shoper.pl